Podróże Wyprawy Azja
Azja


Chiny-Wielki Mur
Kraj: Chiny Autor: Walczak Dodano: 19.08.2013
Kto o nim nie słyszał ? Chyba nie ma takiej osoby na świecie... Krążą nawet opowieści o tym,że jest to jedyna budowla wzniesiona ludzkimi rękoma widziana z kosmosu. Jadąc do Chin zależało mi na tym,aby w planach wycieczki było zwiedzanie Wielkiego Muru. W jakimś stopniu rzeczywistość pokryła się z moimi wyobrażeniami. Zapraszam na Wielki Mur :)
 
Chiny-Groty Longmen
Kraj: Chiny Autor: Walczak Dodano: 17.08.2013
Na trasie naszej wycieczki znalazły się Groty w Longmen. Jak dla mnie jeden z ciekawszych punktów tego wyjazdu. Na dość dużej przestrzeni w małych wgłębieniach, na skałach wydrążone posągi Buddy od malutkich,prawie mikroskopijnych po ogromne, wspaniałe 15-17 metrowe postaci Buddy i nie tylko. Miejsce na pewno warte zobaczenia.
 
Chiny- Pekin Zakazane Miasto
Kraj: Chiny Autor: Walczak Dodano: 15.08.2013
W tym roku postanowiłam w końcu postawić swoją stopę na azjatyckiej ziemi- a ponieważ podobno Chiny to Państwo Środka wybór padł właśnie na nie. Nie żałuję... Choć była to wycieczka objazdowa, a te jak wiadomo nie pozwalają napawać się widokami do syta jednak zobaczyłam najważniejsze miejsca, skosztowałam pieczone skorpiony, pomachałam pandom w Pekinie :) Było warto ...
 
"Zawiszą Czarnym" do rosyjskiej strefy wojskowej- Bałtijsk i Kaliningrad
Kraj: Rosja Autor: pawlito Dodano: 14.08.2013
Bałtijsk to zamknięta strefa wojskowa na terenie Obwodu Kaliningradzkiego do którego nawet Rosjanie mogą dostać się jedynie ze specjalną przepustką. Szukając w przewodniku Pascala informacji o mieście wyczytałem, że jest to strefa zamknięta... i to tyle informacji na ten temat.
 
BORNEO – ZIELONE SERCE MALEZJI
Kraj: Malezja Autor: katka1981 Dodano: 24.08.2012
Relacja opisuje przeżycia trzech przyjaciółek, które na własną rękę postanowiły zwiedzić kawałek świata:)
 
«PoczątekPoprzednia1234NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 4

Ostatnie zdjęcia

Ostatnie albumy

Co się działo

128 miesięcy temu
LAW ocenił/a zdjęcie użytkownika Bozia
LAW ocenił/a zdjęcie użytkownika Bozia
LAW ocenił/a zdjęcie użytkownika Bozia
 
Facebook API keys need to be provided to have Facebook connect work