Podróże Wyprawy Europa Hiszpania


Wyprawy:

Samochodem przez Europę. Część 4
Kraj: Hiszpania Autor: pawlito Dodano: 14.06.2012
Ostatnia część relacji- Hiszpania, Francja
 
Samochodem przez Europę. Część 2.
Kraj: Hiszpania Autor: pawlito Dodano: 12.06.2012
Druga część relacji z mojej podróży po Europie. Tym razem Hiszpania i Gibraltar.
 
Hiszpaniaa
Kraj: Hiszpania Autor: althona Dodano: 23.04.2012
Początkowo byłam średnio nastawiona do tej wycieczki, bo gdy pomyślałam, że mam jechać autobusem tyle godzin, to odechciewało mi się wszystkiego.Wkrótce jednak okazało się, że moje złe myśli były niepotrzebne:)
 
"Barcelona - dusza Hiszpanii"
Kraj: Hiszpania Autor: kasiek Dodano: 22.07.2011

Nigdy nie wierzyłam w miłość od pierwszego wejrzenia dopóki nie znalazłam się w krainie wiecznego słońca, słodkiej sangrii i ognistego flamenco. Barcelona skradła moje serce od pierwszego spotkania z jej pełną czaru ziemią.

Tam, wśród secesyjnych fantazji Gaudiego, labiryntów starych kamieniczek z drewnianymi okiennicami i balkonami wiecznie pełnymi różnokolorowego prania, wśród dumnych katedr, gotyckich kościółków i kaplic, które wyłaniają się nagle zza rogu wąskich uliczek, wśród bajkowych obrazów, wśród namacalnej obecności ducha i kunsztu wielkich artystów jak Gaudi, Dali, Picasso , wśród szczerych i przyjaznych uśmiechów zwykłych mieszkańców  - tworzy się klimat, którego nie zapomina się do końca życia.

Zapraszam na wędrówkę ulicami Barcelony, gdzie na każdym kroku czuć na plecach oddech historii..

 
Czar Teneryfy
Kraj: Hiszpania Autor: Woyager1 Dodano: 03.07.2011
Czesc  1 
Tym razem  chcialbym opisac  nasza podroz  na zaczarowana Teneryfe.
Relacje  bede uzupelnial  fotkami  , odnosnikami do filmow na youtube, i linkami stron opisywanych miejsc. W marcu po kilku tygodniach  szukania miejsca  na spedzenie letnich wakacji , wspolnie z zona zdecydowalismy ze beda to wyspy kanaryjskie , a dokladnie Teneryfa. Wybor na Teneryfe padl z prostego faktu , oboje z zona  nie nalezymy do "lezakowiczow". Organizujemy sobie raczej czynne wczasy   czyli duzo zwiedzania , opalania ,wloczenia sie po knajpkach , a malo spania a teneryfa jako  jedna z niewielu daje nam mozliwosc bycia na wysokosci szczytow Alp ,jak i nurkowania podwodnym okretem :-) w ciagu jednego dniaNa wczasy  wybralismy sie z naszym synem w wieku 3,5 roku.
 
«PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 2

Ostatnie zdjęcia

Ostatnie albumy

Co się działo

104 miesięcy temu
LAW ocenił/a zdjęcie użytkownika Bozia
LAW ocenił/a zdjęcie użytkownika Bozia
LAW ocenił/a zdjęcie użytkownika Bozia
 
Facebook API keys need to be provided to have Facebook connect work