Podróże Wyprawy Europa Polska


Wyprawy:

Na Wielkich Jeziorach Mazurskich
Kraj: Polska Autor: pawlito Dodano: 20.08.2013
Choć o żeglarstwie na Mazurach zapewne słyszał każdy Polak, to doświadczenie tej wspaniałej przygody należy do niewielkiego odsetka naszego społeczeństwa. A warto, bo- moim zdaniem-  to raj dla żeglarzy śródlądowych. To chyba jedyne miejsce na świecie, gdzie jeziora tej wielkości (idealne dla żaglówek śródlądowych) połączone są ze sobą kanałami i śluzami.
 
Mazury- okolice Mikołajek
Kraj: Polska Autor: Walczak Dodano: 09.06.2013
Ten wyjazd był raczej krótki.... Raptem 3 dni w okolicach Mikołajek, jednak dużo zobaczyłam, odprężyłam się. Było coś dla duszy i dla ciała :) Noclegi dla nas zarezerwowałam przez internet, strona: www.chatazawsia.mazury.pl, na dole strony jest informacja Pokoje na Lipowej. Mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce we wsi Zełwągi. Czyste, spore pokoje z ładnymi łazienkami. Na górze kuchnia i jadalnia. Klucze do dyspozycji przez cały czas,mili gospodarze :) Jedyny mankament to konieczność posiadania samochodu,bo inaczej trudno dojechać.
 
Na wschód po raz pierwszy...
Kraj: Polska Autor: Monika Nowak Dodano: 22.08.2012
Zawsze marzyłam, by ruszyć w stronę Białegostoku. W tym roku moje marzenie się spełniło..
 
Hel – początek Polski
Kraj: Polska Autor: pawlito Dodano: 14.08.2012

Hel to miasto, do którego warto się wybrać z wielu powodów. To obecnie miejscowość turystyczna, do której przyjeżdżają rzesze urlopowiczów. Dużą rolę odgrywa tu także rybołówstwo. To także obszar, który przez wiele lat w znacznej części nie był udostępniany cywilom, ze względu na jego strategiczne znaczenie dla Polski. Zapraszam do przeczytania mojej relacji z pobytu w tym malowniczym mieście.

 
Karkonosze po raz kolejny
Kraj: Polska Autor: Ysabell Dodano: 31.07.2012

Wyjazd w Karkonosze był produktem ubocznym obowiązkowej wizyty we Wrocławiu. Pomyśleliśmy, że skoro będziemy już tak blisko, to przypomnimy sobie jak wygląda Szrenica i pochodzimy trochę po ścieżkach, które znamy gorzej.

 
«PoczątekPoprzednia123NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 3

Ostatnie zdjęcia

Ostatnie albumy

Co się działo

59 miesięcy temu
multiarte Dodał nowe ogłoszenie
61 miesięcy temu
Agelia dodał wpis do blogu Dolina Chochołowska...
 
Facebook API keys need to be provided to have Facebook connect work