Podróże Wyprawy Europa Polska


Wyprawy:

Na Wielkich Jeziorach Mazurskich
Kraj: Polska Autor: pawlito Dodano: 20.08.2013
Choć o żeglarstwie na Mazurach zapewne słyszał każdy Polak, to doświadczenie tej wspaniałej przygody należy do niewielkiego odsetka naszego społeczeństwa. A warto, bo- moim zdaniem-  to raj dla żeglarzy śródlądowych. To chyba jedyne miejsce na świecie, gdzie jeziora tej wielkości (idealne dla żaglówek śródlądowych) połączone są ze sobą kanałami i śluzami.
 
Mazury- okolice Mikołajek
Kraj: Polska Autor: Walczak Dodano: 09.06.2013
Ten wyjazd był raczej krótki.... Raptem 3 dni w okolicach Mikołajek, jednak dużo zobaczyłam, odprężyłam się. Było coś dla duszy i dla ciała :) Noclegi dla nas zarezerwowałam przez internet, strona: www.chatazawsia.mazury.pl, na dole strony jest informacja Pokoje na Lipowej. Mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce we wsi Zełwągi. Czyste, spore pokoje z ładnymi łazienkami. Na górze kuchnia i jadalnia. Klucze do dyspozycji przez cały czas,mili gospodarze :) Jedyny mankament to konieczność posiadania samochodu,bo inaczej trudno dojechać.
 
Na wschód po raz pierwszy...
Kraj: Polska Autor: Monika Nowak Dodano: 22.08.2012
Zawsze marzyłam, by ruszyć w stronę Białegostoku. W tym roku moje marzenie się spełniło..
 
Hel – początek Polski
Kraj: Polska Autor: pawlito Dodano: 14.08.2012

Hel to miasto, do którego warto się wybrać z wielu powodów. To obecnie miejscowość turystyczna, do której przyjeżdżają rzesze urlopowiczów. Dużą rolę odgrywa tu także rybołówstwo. To także obszar, który przez wiele lat w znacznej części nie był udostępniany cywilom, ze względu na jego strategiczne znaczenie dla Polski. Zapraszam do przeczytania mojej relacji z pobytu w tym malowniczym mieście.

 
Karkonosze po raz kolejny
Kraj: Polska Autor: Ysabell Dodano: 31.07.2012

Wyjazd w Karkonosze był produktem ubocznym obowiązkowej wizyty we Wrocławiu. Pomyśleliśmy, że skoro będziemy już tak blisko, to przypomnimy sobie jak wygląda Szrenica i pochodzimy trochę po ścieżkach, które znamy gorzej.

 
«PoczątekPoprzednia123NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 3

Ostatnie zdjęcia

Ostatnie albumy

Co się działo

127 miesięcy temu
LAW ocenił/a zdjęcie użytkownika Bozia
LAW ocenił/a zdjęcie użytkownika Bozia
LAW ocenił/a zdjęcie użytkownika Bozia
 
Facebook API keys need to be provided to have Facebook connect work